DIPLOMAT Economy

Je jednoduchšia 4-nástrojová súprava. Neoceniteľnou výhodou, ktorú privíta nejeden stomatológ, je napriek jednoduchosti súpravy variabilita voľby nástrojov. El. kauter je možné nahradiť UZ odstraňovačom zubného kameňa, turbínou, alebo el. mikromotorom. Uvedený model taktiež umožňuje voľbu dvoch svetelných nástrojov. Chod jednotlivých nástrojov je riadený nožným ovládačom.

DIPLOMAT Lux

Je určená pre vykonávanie náročných prác a zákrokov v stomatologickej praxi. V základnom prevedení obsahuje päť nástrojov. Dva z nich môžu byť svetelné. Svojou koncepciou vychádza z potrieb budovania moderných komplexných diagnosticko-liečebných pracovísk vysokej úrovne. Zatiaľ ojedinelou v dentálnej praxi je možnosť spojenia špičkovej liečebnej techniky, s najnovšou diagnostickou technikou, ktorou je rádioviziografia.

DIPLOMAT Consul

V snahe uspokojiť požiadavky tých lekárov, ktorí uprednostňujú vrchné vedenie hadíc nástrojov, bola vyvinutá súprava DIPLOMAT Consul, ktorá sa líši od predchádzajúcich dizajnom nástrojového stolíka. Variabilnosť osadenia nástrojmi ako aj všetky ostatné funkcie sú identické ako u súpravy DIPLOMAT Lux. Výhodou je možnosť osadenia polymerizačnej lampy aj na stolík lekára.

SMILE STATIC

Stacionárna stomatologická súprava s dolným vedením nástrojov. Stolík lekára je umiestnený na pevnom, otočnom alebo pantografickom ramene. Stolík je vybavený ovládacou fóliou a umožňuje pripojenie troch až piatich nástrojov – viacfunkčnej striekačky, turbínového násadca, mikromotora s násadcami, polymerizačnej lampy a UZ odstraňovača zubného kameňa. Odsliňovač je umiestnený zo strany asistenta.

SMILE CLASSIC

Stomatologická súprava nesená kreslom s dolným vedením nástrojov. Stolík lekára je umiestnený na pantografickom ramene. Pohyb ramena je ovládaný tlačidlom na rukoväti. Stolík lekára je vybavený ovládacou fóliou a umožňuje pripojenie troch, štyroch alebo piatich nástrojov – viacfunkčnej striekačky, turbínového násadca, mikromotora s násadcami, polymerizačnej lampy a UZ odstraňovača zubného kameňa. Na pľuvadľovom bloku je umiestnený odsliňovač a odsávačka.

SMILE MINI

Stomatologická súprava nesená kreslom s dolným vedením nástrojov. Stolík lekára je umiestnený na pevnaom otočnom ramene alebo na pantografickom ramene. Stolík je vybavený ovládacou fóliou, umožňuje pripojenie troch až piatich nástrojov – viacfunkčnej striekačky, turbínových násadcov, mikromotora s násadcami, polymerizačnej lampy a UZ odstraňovača zubného kameňa. Na malom pľuvadľovom bloku je umiestnený odsliňovač.

SMILE CHARM

Stomatologická súprava nesená kreslom s možnosťou umiestnenia až šiestich nástrojov. Modulová koncepcia umožňuje zostavenie pultu lekára od jednoduchej základnej zostavy po prevedenie najväčšieho komfortu. Súprava s horným vedením nástrojov.

SMILE SYMPATIC

Stomatologická súprava nesená kreslom s horným vedením nástrojov. Stolík lekára je umiestnený na pantografickom ramene. Pohyb ramena je ovládaný tlačidlom na rukoväti. Stolík lekára je vybavený ovládacou fóliou a umožňuje umiestnenie troch, štyroch alebo piatich nástrojov – viacfunkčnej striekačky, turbínového násadca, mikromotora s násadcami, polymerizačnej lampy a UZ odstraňovača zubného kameňa. Na pľuvadľovom bloku je umiestnený odsliňovač a odsávačka.

KOMPRESORY

ponúkame celý sortiment bezolejových kompresorov a odsávačiek od firmy EKOM. Celý sortiment nájdete na www.ekom.sk.STOMATOLOGICKÉ NÁSTROJE

Dodávame mikromotory, turbínky a násadce značiek „Chirana“,„KaVo“ a iné podľa konkrétnej požiadavky.


späť na zoznam produktov

Copyright © 2008 TEMDENT.sk